Batum Konaklamalı Karadeniz Rüyası Turu (6 Gece 7 Gün 5 Gece Otel Konaklamalı )

7 Gün 6 Gece
1300 TL 'den başlayan fiyatlarla
7 Gün 6 Gece

Yarım Pansiyon

Otobüs ile Gidiş Dönüş

.

BATUM KONAKLAMALI KARADENİZ RÜYASI TURU

 

Covid- 19 önlemleri kapsamında " ailenize ve arkadaş grubunuza " özel, maksimum 8 kişilik turlar için teklif isteyiniz.

Açıklama :
-Covid - 19 önlemleri kapsamında araçlarımızda yarı doluluk kuralına uyulacaktır.
-Turlarımızda maske takmak zorunludur.
-Sosyal mesafe kuralları ile oturma planları 1'er kişilik boşluklar ile düzenlenecektir.
-Araçlarımızın ön ve orta kapı girişlerinde dezenfektan bulunacaktır.
-Tur öncesinde ve sonrasında araçlarımız dezenfekte edilecektir.
-Müze, Ören yeri ve gezi noktalarımızda yoğunluk durumuna göre rehberlerimiz anlatımları araçta gerçekleştirecektir.

6 Gece 7 Gün ( 5 Gece Otel Konaklamalı ) 

1.Gün – Gece yolculuğu Siz değerli misafirlerimiz ile buluşma noktalarımızda buluşarak  (ortalama saat 21:00 ) gece yolculuğumuza başlıyoruz.

2.Gün – Amasya – Samsun
Çorum güzergâhından sabah erken saatlerde Amasya’ya varıp şehzadeler şehrinde güzel bir kahvaltı ile gezimize başlıyoruz. Yeşilırmak kıyısına kurulmuş olan bu güzel kentimizde yirmi bini aşkın eserin sergilendiği Amasya Arkeoloji Müzesi ve Mumya Müzesini geziyoruz. Müzede Hititler’den Romalılar’a, Selçuklu’dan Osmanlı'ya kadar birçok medeniyete ait eser sergilenmektedir.  Şehzadeler Parkı, Saat Kulesi, Hazeranlar Konağı gezileri sonrasında Yeşil Irmak Vadisi kıyısında yer alan görüntüsüyle ve hikâyesiyle büyüleyen Kral Kaya Mezarları’nın panoramik seyri sonrasında sevdaları tarihe mal olmuş Ferhat ile Şirin efsanesine konu olan su kanallarını görüyoruz. Ferhat ile Şirin’in hikâyesini rehberimizden dinleyip Yalı boyu evlerinin fotoğraflanmasından sonra Amasya’dan ayrılıp Samsun’a doğru yola koyuluyoruz, Samsun’a vardığımızda ilk olarak öğle yemeğimiz için serbest zaman veriyoruz. Sonrasında Samsun şehir merkezinde dolaşıp Karadeniz en güzel şehrinin tadını çıkarıyoruz. Ardından Avustralyalı Heykeltıraş Heinrich Krippel tarafından yapılan Onur Anıtını görüyor ve gurubumuzla birlikte fotoğraflarımızı çektirdikten sonra Mustafa Kemal Atatürk’ün milli mücadeleyi başlatmak için 19 Mayıs 1919’da 18 arkadaşıyla birlikte Samsun’a geldikleri vapur olan Bandırma Vapuru’nu ziyaret edip otelimize geçiyoruz.Akşam yemeği ve konaklama otelimizde olacaktır.

Diğer Detaylar

Kahvaltı: Amasya’ da tavsiye restaurantta yada serbest olarak alınıyor - Ekstra

Öğle yemeği : Samsun’da tavsiye restaurantta yada serbest olarak alınıyor - Ekstra 

Akşam yemeği: Tur ücretine dâhil olarak otelde set menü / açık büfe şeklinde alınıyor.

Konaklama = Hilton Hampton Samsun /5* Fatsa Yalçın Otel vb. oteller
  

3.Gün – Trabzon –Ayasofya – Atatürk köşkü -  Akçaabat – Çamlıhemşin

Otelimizde alacağımız kahvaltı ardından otelimizden ayrılarak Trabzon’a varıyoruz. 13.yy da I. Manuel Komnenos zamanında yapılmış, 1461 yılında Fatih Sultan Mehmet’in Trabzon’u almasıyla camiye çevrilmiş, 1964 tarihinde müzeye çevrilmiş Kommenos Devletinin önemli eserlerinden biri olan Ayasofya Müzesini geziyoruz. Ayasofya Müzesi gezimiz ardından Akçaabat merkezde öğle yemeğimizi yiyoruz. Sonrasında Trabzon merkezde küçük bir gezinti yapıp ardından Soğuksu Mevkiine doğru yola çıkıyoruz, burada bizi bir 20.yy şaheseri olan Atatürk Köşkü karşılıyor. Ulu Önder bu köşkte 1934 ve 1937 yıllarında iki kez kalmış, vasiyetinin bir kısmını da bu köşkte yazmıştır. Köşk’ün mimarisi ve bahçesi sizleri büyüleyecek. Atatürk Köşk’ü gezimizin ardından Dünyadaki cennet Çamlıhemşin’e doğru yola çıkıyoruz.Yol üzerinde bulunan meşhur Rize bezi ve Telkari atolyelerini ziyaret edip dileyen misafirlerimizin alışveriş yapması için serbest zaman veriyoruz.Sonrasında Kaçkar’ın etiklerinden yaylalaları şenlendirerek geçen Fırtına deresine ulaşıyor,dere kenarındaki otelimize yerleşiyoruz.Akşam yemeği ve konaklama otelimizde olup sonrasında tulum ve kemençe eğlencesi olacaktır.

 Diğer Detaylar

Kahvaltı: Otelde tur ücretine dahil olarak alınacaktır.

Öğle yemeği : Akçaabat’ta tavsiye restaurantta yada serbest olarak alınıyor - Ekstra 

Akşam yemeği: Tur ücretine dâhil olarak otelde set menü / açık büfe şeklinde alınıyor.

Konaklama = Pordanis otel Çamlıhemşin - Zigana İvme Otel (Yayla Oteli) vb. oteller

 4.Gün – Ayder – Zilkale – Palovit Şelalesi- Fırtına Deresi Rafting- Zipline – Batum  - Gürcistan Gecesi

Sabah fırtına deresinin sesi  ve çam ormanlarının huzur veren manzarası ile güne başlıyor,  otelde alacağımız kahvaltı ardından Zilkale ,Palovit şelalesi ve sonrasında Ayder yaylasına gidiyoruz. Fırtına Deresi’ni takip ederken kestane, kızılağaç, doğu ladini gibi Doğu Karadeniz bitki örtüsünün en zengin örneklerini görerek Hala Deresi’nin yanındaki tarihi Osmanlı Taş Köprüsünde fotoğraf molası ardından Ayder yaylasına varıyoruz. Kaçkar Dağları’nın en güzel noktasından biri olan Karadeniz in göz bebeği Ayder Yaylası’nda 1350 metre yükseklikte, yeşilinde kaybolacağınız, akan şelalelerinde huzur bulacağınız Karadeniz'in en çok ün yapmış olan bu güzel yaylasında serbest zaman veriyoruz.Bu huzurlu saatlerin ardından biraz da heyecan diyerek dileyen misafirlerimiz ile Rafting yapmak üzere Fırtına deresinde bulunan tesisimize geçiyoruz.Bu heyecan dolu dakikalardan sonra Sarp sınır kapınsa doğru yola çıkarak Batum’a geçiyoruz.Gürcistan’a özel yemekler ve halk oyunlarının sergilendiği,çok eğlenceli geçen Gürcü gecemiz için restaurantımıza geçiyoruz.Bu eğlenceli dakikalar ardından Batum’ ahakim bir tepede yer alan otelimize geçiyor ve dinlenmek üzere odalarımıza çekiliyoruz.Dileyen misafirlerimiz Batum’un renkli gece hayatını görmek için Batum merkezde kalarak kendi imkanlarıyla otelimize gelebilirler.
 
Diğer Detaylar

Kahvaltı: Otelde tur ücretine dahil olarak alınacaktır.

Öğle yemeği : Fırtına deresi kenarında açık büfe olarak alınacaktır - Ekstra 

Akşam yemeği: Gürcü gecesinde alınacaktır - Ekstra

Konaklama = Spuknit otel Batum, Legend Hotel ve Georgian Palace, Gürcistan vb. oteller

Ekstra Tur ve Aktiviteler = Zilkale,Palovit turu , Rafting , Zipline , Gürcü gecesi,


Not = Batum için vizeye gerek yoktur,18 yaşından küçükler için anne yada babasından hangisi yanında yoksa vekaletname almak zorunluluğu vardır,eski ve yıpranmış kimlik kabul edilmemektedir.Batum gezisi rehberimizin önerisine göre gecede yapılabilir.
 
5.Gün – Batum - Borçka – Karagöl – Rize- Çay Bahçesi & Fabrikası –Uzungöl – Sürmene – Trabzon

Batum’da güne merhaba diyor ve Batum manzarasıyla otelde alacağımız kahvaltı ardından Batum’u gezmek için otelimizden ayrılıyoruz.  Hz. İsa’nın On iki Havarisinden biri olan St. Mathias`in Mezarının da bulunduğu Roma döneminden kalan ve en son Osmanlılar döneminde kullanılan Gonio ( Apsaros ) Kalesi'ni görüyoruz. Batum şehir merkezine doğru devam ederken Bayburt'tan doğup Batum sınırlarına kadar kendine keskin çizgiler oluşturan Çoruh Nehri'ni ve üzerindeki eski Gonio Köprüsü'nü göreceğiz. Sonrasında; Tarihi Meryem Ana Katedral Kilisesi'ni, Tarihi Orta Camii, Rus Ortodoks Kilisesi, Ermeni Ortodoks Kilisesi, Poseidon Anıtı, Tiyatro Binasını, Medea Heykeli'ni, Batum Limanı'nı ve yeni oluşturulan yüzüyle Avrupa meydanını göreceğiz. Batum Bulvarı'nda gezinti yaptıktan sonra tekrar Sarp sınır kapısından geçerek ülkemize giriş yapıyoruz. Borçka ilçesine doğru hareket edip bizleri bekleyen minibüslere binerek UNESCO tarafından Dünya Kültür Mirası listesinde yer alan Karagöl’e ulaşıyoruz. Denizden yüksekliği 1500 metrede ve 19.yy da bir heyelan sonucu Klaskur Deresinin önünün kapanmasıyla oluşmuş bir doğa harikasıdır. Ladin, göknar ve sarıçam ormanlarının içinden geçerek, ülkemizin el değmemiş biyosfer alanlarından birisi olan Çoruh Vadisi boyunca ilerleyip hayranlık uyandıran Karagöl gezimiz ardından Rize de bulunan Çay fabrikasına uğrayarak uzmanından çayın hikayesini,nasıl içilebilir hale getirildiğini,çeşitlerini,hasadını dinliyoruz.Ardından dillere destan manzarasıyla meşhur Uzungöl’e gidiyoruz.Burada vereceğimiz serbest zamanın ardından Sürmene bıçak fabrikasında bıçağın hikayesini dinleyerek Trabzonda’ki otelimize doğru yola çıkıyoruz.
 

Diğer Detaylar

Kahvaltı: Otelde tur ücretine dahil olarak alınacaktır.

Öğle yemeği : Borçka’da tavsiye edilen restaurantta yada serbest olarak alınacaktır. - Ekstra 

Akşam yemeği:  Tur ücretine dâhil olarak otelde set menü / açık büfe şeklinde alınıyor.

Konaklama = Otel Vaves, Otel Luxor ve ya Akyüz Otel vb. oteller

Ekstra Tur ve Aktiviteler = Karagöl gezisi

6.Gün – Trabzon – Sümela –Hamsiköy- Zigana – Limni Gölü/Sera Gölü – Giresun – Ordu – Fatsa
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı  ardından restarasyon çalışmlarından dolayı ziyarete kapalı olan fakat görüntü alabileceğimiz bir noktasına kadar çıkabildiğimiz hala çözülemeyen sırları bulunan, Bizans İmparatoru I. Theodosius zamanında (375–395) Atina'dan gelen Barnabas ve Sophronios isimli iki rahip tarafından kurulduğu düşünülen,ve 1023 yılına kadar işlevini sürdüren Sümela manastırını görmek için yola çıkıyoruz.Ardından sütlacı ile meşhur Hamsiköy’e giderek bu eşsiz lezzeti tadıyoruz.Sonrasında Gümüşhane ve Trabzon arasında stratejik bir konumda olan Zigana geçidine ulaşıyoruz.Yol durumu ve zaman müsaitliğine göre sizleri hayrete düşürecek bir görüntüde bulunan,adeta doğanın içine saklanmış ve yeni yeni keşfolunan Limni gölüne ulaşıyoruz..Burada vereceğimiz serbest zaman ardından Giresun için yola çıkıyoruz. ( Limni Gölü Opsiyoneldir. ) Daha sonrasında Giresun'a vardığımızda bir yanımızda yakın tarihimizin bir parçası, milli mücadelenin kahramanlarından Topal Osman’ın mezarının da bulunduğu Giresun Kalesi, diğer tarafımızda ise Karadeniz’in tek adası olan Giresun Adası bizleri karşılıyor. 3000 yıllık tarihiyle muhteşem bir destinasyon olan doğal alanı, surları, manzara tepeleri, çay bahçeleri ile şehrin en önemli turizm merkezi olan Giresun Kalesi’ne doğru hareket ediyoruz. Topal Osman’ın evini panoramik gördükten sonra denizi ayaklarımız altında hissedeceğimiz kaleye ulaşıyoruz. Fotoğraf ve alışveriş molası sonrasında Giresun’dan ayrılarak geçerek Ordu istikametine hareket. Ordu’ya vardığımızda Boztepe’ye çıkış , fotoğraf ve çay molası sonrasında otelimize ulaşıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. 

Diğer Detaylar

Kahvaltı: Otelde tur ücretine dahil olarak alınacaktır.

Öğle yemeği : Zigana’da tavsiye restaurantta yada serbest olarak alınıyor - Ekstra 

Akşam yemeği: Tur ücretine dâhil olarak otelde set menü / açık büfe şeklinde alınıyor.

Konaklama = 5* Fatsa Yalçın Otel, Kadhırga Otel Vb. oteller
 
7.Gün – Sinop – Bursa

 Gezimizin son gününde otelimizden ayrılıp Samsun istikametine doğru yola koyuluyoruz. Bafra – Gerze üzerinden ülkemizin en kuzey ile olan Karadeniz küçük ama şirin sahil kenti SİNOP’ a vardığımızda bizleri ilk olarak UNESCO'nun Dünya Miraslar Listesine giren Sinop Kalesi karşılıyor ( Panoramik ) rehberimizden aldığımız bilgiler dâhilinde yolumuza devam ediyor ve tarihi  Sinop Cezaevi ‘ni geziyoruz. 3 tarafı denizlerle çevrili ve yıllarca cezaevi olarak kullanılan; şuan da müze olan Sinop Cezaevi dizilere, şarkılara ve şiirlere konu olmuştur. Tarihi cezaevi gezimizin sonrasında yat limanında vereceğimiz serbest zaman diliminde şehir merkezinde dolaşıyor Sinop’un meşhur mantısını yeme şansı buluyor ve maket gemi yapımlarını izleyerek alışveriş yapma imkanı buluyoruz. Sinop şehir merkezinden ayrılıp ardından e buzul aşınması sonucu oluşmuş ve Dünya'nın kendiliğinden oluşan tek koy özelliğini taşıyan Hamsilos Koyuna gidiyoruz. Şehir merkezine 11 km uzaklıkta bulunan koyun iç kısımlarına doğru gidildikçe ormanlaştığını göreceksiniz. Fil kafasına benzeyen şekliyle şaşırtıcı bir iz bırakan Hamsilos koyu, aynı zamanda geçmişte savaş gemilerinin gizlenmesi ve günümüzde de balıkçıların fırtınalı havalarda sığınmak için korundukları yerdir. Sinop gezimizin ardından Doğu Karadeniz gezimizi sonlandırıyor ve Bursa'ya dönüş yoluna koyuluyoruz. Yolda vereceğimiz molalar ardından gecenin ilerleyen saatlerinde Bursa'ya varıyor,bir başka Oksijen Travel etkinliğinde buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Diğer Detaylar

Kahvaltı: Otelde tur ücretine dahil olarak alınacaktır.

Öğle yemeği :  Tavsiye restaurantta yada serbest olarak alınıyor - Ekstra 

Akşam yemeği:  Tavsiye restaurantta yada serbest olarak alınıyor - Ekstra 

Konaklama = Bu gece konaklamamız yoktur.

ÜCRETE  DAHİL OLAN HİZMETLER

Lüks araçlar ile şehirlerarası ve şehiriçi ulaşım

5 gece otel konaklaması ( 1 gecesi Batum’da gerçekleşecektir. )

5 sabah kahvaltısı ( konakladığımız otellerde )

4 akşam yemeği ( konakladığımız otellerde , Batum ‘ da akşam yemeği yoktur,Gürcü gecesinde dileyen misafirlere verilecektir)

6 Gün Profesyonel rehber anlatımı

1 akşam tulum ve kemençe dinletisi

ÜCRETE  DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Yurtdışı çıkış harcı (50 TL)

Yukarıda belirtilen öğünler haricindeki yemek öğünleri.

Zilkale,Palovit şelalesi,Karagöl minibüs ulaşımları

Rafting,Zipline,Gürcü gecesi vs. gibi eğlence etkinlikleri

Otel yemeklerinde alınacak ekstra içiecekler ve odadaki minibar kullanımı.

Alışveriş ve keyfi harcamalar.
 

Single oda için +500 TL alınmaktadır.

NOT: Tur güzergahı yoğunluğa göre değişiklik gösterebilmektedir.

Programda belirtilen ekstralara katılmayan misafirler rehber öngörüsünde bölgede zamanı değerlendirebilirler.

Bölge yoğunluğuna göre kalınacak otellerde değişiklik olabilir . 

(Fiyatlarımız 2 ve 3 kişilik odalarda kişi başı ücret olarak geçerlidir.)

BATUM HAKKINDA BİLGİLENDİRME

Batum sınır geçişinde dönemsel yoğunluklardan dolayı geçiş işlemlerinde gecikme yaşanabilir, bu

konuda rehberiniz gereken uyarılarda bulunacaktır.

Yurtdışından Türkiye'ye giriş yaparken eşya ( alkol - sigara vb.) getirebilmek için en az 3 gün konaklama  zorunluluğu vardır.

Gürcistan'ın getirdiği yasada, ülke girişlerinde hiçbir ilacı kabul etmiyor. İlaç bulunduran kişiye hemen yasal işleme başlıyor.

Nüfus cüzdanları yıpranmamış olmalı ve 1 Eylül 2019 Tarihi itibariyle sadece yeni kimlikli vatandaşlar geçiş yapabilmektedir.

Batum gezisi için Türk vatandaşlarına uygulanan pasaport muafiyeti sayesinde TC Kimlikleri ile geçişler sağlanmaktadır. Ehliyet ve diğer kimlik kartları ile geçişler yapılamaz. Nüfus cüzdanları yıpranmamış olmalı ve 2010 yılından önce alınmış ise yenilenmelidir. Anne ve Baba ile birlikte seyahat etmeyecek olan 18 yaş altı misafirlerimizin Batum'a geçişleri için Noterden onaylı Muvafakatname almaları gerekmektedir. Bebek ve çocuk misafirlerimizin kimliklerinde fotoğraf olması, Gürcistan hükümeti tarafından zorunlu kılınmıştır.

Kimliklerdeki deformasyona bağlı Gürcistan sınır geçişinde yaşanacak problemlerden Oksijen Travel sorumlu değildir. Gürcistan Bebekler, Çocuklar dâhil kimliklerde Fotoğraf talep etmektedir. ( Fotoğraf olması zorunludur.)

Yurt dışından Türkiye'ye pasaportla giriş yapmış olan yabancı misafirlerin Gürcistan'a gidip Türkiye'ye dönebilmesi için Türkiye'ye çoklu ( multiple ) vize girişi almış olmaları gerekir. Ayrıca Gürcistan'ın pasaportların ya da kimliklerin ait olduğu ülkelerle olan vize protokolüne göre Vizeli/Vizesiz geçiş sağlanacaktır. KKTC vatandaşlarının Türkiye'ye giriş yaparken TC kimliklerini kullanarak girmeleri doğrultusunda Gürcistan'a TC kimlikleriyle girebileceklerdir. Avrupa Birliği pasaportuyla Türkiye'ye giriş yapan KKTC vatandaşları da Türkiye'ye dönebilmek için Çoklu ( multiple ) vize almış olmaları gerekir.

Rezervasyon ve Bilgi Hattı:

0850 888 80 08

0545 657 45 36

ÖNEMLİ NOT : Turumuz 6 gece 7 gün olup, otel konaklaması 5 gece 6 gündür. Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır, ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda Oksijen Travel misafirlerine 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. 0-2.99 yaş ücretsiz 3- 6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır.

ULAŞIM ARAÇLARIMIZ

>Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri Kişi Sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.
OTOBÜSLER: (25 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır)
>MERCEDES Travego/Tourismo 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
>NEOPLAN Cityliner/Tourliner 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
>MITSUBISHI Safir 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı 
MIDIBUSLER: (17 - 24 Kişi Sayılarında Kullanılır)
>ISUZU TURKUAZ 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu, abs, asr, Klima, 1adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
MINIBUSLER: ( 16’ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır)
>VW VOLT 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
>VW VOLT EL 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
>MERCEDES SPRINTER 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
MERCEDES SPRINTER EL 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.

Çift Kişilik Oda da Kişi Başı Tek Kişilik Oda Üç Kişilik Oda Kalkış - Dönüş Tarihleri
3&4*lı Oteller

1.300,00 TRY

1.800,00 TRY

1.300,00 TRY
25 Eylül - 01 Ekim Satın Al
3&4*lı Oteller

2.150,00 TRY

2.550,00 TRY

2.150,00 TRY
25 Eylül - 01 Ekim Satın Al
3&4*lı Oteller

1.300,00 TRY

1.800,00 TRY

1.300,00 TRY
02 Ekim - 08 Ekim Satın Al
3&4*lı Oteller

1.300,00 TRY

1.800,00 TRY

1.300,00 TRY
09 Ekim - 15 Ekim Satın Al

BENZER TURLAR