İstanbul'un Sarayları Turu

1 Gün 0 Gece
160 TL 'den başlayan fiyatlarla
1 Gün 0 Gece

Otobüs ile Gidiş Dönüş

.

İstanbul’un Sarayları Turu

 

Covid- 19 önlemleri kapsamında " ailenize ve arkadaş grubunuza " özel, maksimum 8 kişilik turlar için teklif isteyiniz.

Açıklama :
-Covid - 19 önlemleri kapsamında araçlarımızda yarı doluluk kuralına uyulacaktır.
-Turlarımızda maske takmak zorunludur.
-Sosyal mesafe kuralları ile oturma planları 1'er kişilik boşluklar ile düzenlenecektir.
-Araçlarımızın ön ve orta kapı girişlerinde dezenfektan bulunacaktır.
-Tur öncesinde ve sonrasında araçlarımız dezenfekte edilecektir.
-Müze, Ören yeri ve gezi noktalarımızda yoğunluk durumuna göre rehberlerimiz anlatımları araçta gerçekleştirecektir.

Sabah 06:30 Görükle 07:00 Kent Meydanı’nda siz değerli misafirlerimize buluşarak turumuza başlıyoruz. Araç içerisinde sizlere kahvaltı paketlerinizi ikram ediyor ve Feribot ile İstanbul’a geçiyoruz. Tarihin kendisi diyebileceğimiz, Dünya’nın gözdesi İstanbul’da ilk durağımız 1863 yılında Sultan Abdülaziz’in emriyle yaptırılan Beylerbeyi Sarayı olacak. İstanbul’un Boğazı’nı süsleyen güzel mimari yapılardan biri olan bu Saray’ın içinde de farklı zenginliklerle süslemelere şahit olacaksınız. Rehberimizin anlatımlarıyla ilk saray gezimizi tamamladıktan sonra Üsküdar ‘a varmak için aracımızla buluşuyoruz.  Üsküdar’da Mimar ve mimari eserlerden bahsederken ilk akla gelen dünyaca ünlü Mimar Sinan’ın eseri Mihrimah Sultan Camii’ni görüyoruz. Kanuni Sultan Süleyman’ın kızı olan Mihrimah Sultan için 1548 yılında yaptırılmış bu Camii gezimiz sonrasında sahil boyunca önemli tarihi eserleri görerek rehberimizle birlikte yürüyüş yapıyoruz. Ardından Boğaz’ın eşsiz manzarasını izlemek ve bu manzaraya Kız Kulesi’ni de ekleyeceğimiz serbest zamana geçiyoruz. Dileyen misafirlerimiz bu vakitte öğle yemeği yiyebilir çay kahve içebilir ve tekneler ile Kız Kulesi’ne geçebilirler. ( Opsiyonel ) Molamız sonrasında Avrupa yakasına geçmek için aracımızla buluşuyoruz ve ilk durağımız İstanbul Saraylarından bahsederken ilk akla gelenlerden Dolmabahçe Saray’ı oluyor. Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün de gözlerini yumduğu bu sarayı gezerken geçmiş ve bugün arasında geçişler yaşayacak Rehberimizin anlatımlarıyla tarih yolculuğu yapacağız. Saray gezimiz sonrasında Galata’ya geçiyoruz ve Galata Kulesi’ni geziyoruz. Sonrasında Taksim’de İstiklal Caddesi’nde serbest zamana geçiyoruz. Serbest zaman sonrasında son noktamız olan Eminönü’ne geçiyoruz. Dileyen misafirlerimizle Tekne Turu yapıyoruz. Tekne turuna katılmak istemeyen misafirlerimiz Eminönü sahilinde vakit geçirebilirler. Tekne Turumuzu tamamladıktan sonra Bursa’ya varmak üzere yola çıkıyoruz. Akşam saatlerinde siz değerli misafirlerimizle başka bir Oksijen Travel etkinliğinde buluşmak üzere aldığımız noktalarda vedalaşıyoruz.

Ücrete Dahil Hizmetler

Ulaşım
Profesyonel Rehberlik
Araçta Kahvaltı Paketi
Otopark Ücretleri
Feribot Geçişleri
Seyahat Sigortası
Oksijen Travel Güvencesi

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Müze ve Ören Yeri Girişleri
Kişisel ve Ekstra Harcamalar
Tekne Turu

Rezervasyon Hattı;

0850 888 80 08 
0545 657 45 36

ÖNEMLİ NOT: Turumuz Günübirlik olarak gerçekleşmektedir. Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır, ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda Oksijen Travel misafirlerine 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. 0-2.99 yaş ücretsiz 3 yaş ve üzeri yaş çocuklardan koltuk verme zorunluluğu olduğu için tam ücret alınmaktadır.

ULAŞIM ARAÇLARIMIZ

>Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri Kişi Sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.
OTOBÜSLER: (25 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır)
>MERCEDES Travego/Tourismo 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz)
>NEOPLAN Cityliner/Tourliner 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz.)
>MITSUBISHI Safir 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)
MIDIBUSLER: (17 - 24 Kişi Sayılarında Kullanılır)
>ISUZU TURKUAZ 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu, abs, asr, Klima, 1adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
MINIBUSLER: ( 16’ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır)
>VW VOLT 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
>VW VOLT EL 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
>MERCEDES SPRINTER 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
MERCEDES SPRINTER EL 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.

Çift Kişilik Oda da Kişi Başı Tek Kişilik Oda Üç Kişilik Oda Kalkış - Dönüş Tarihleri
İstanbul'un Sarayları Turu

160,00 TRY

160,00 TRY

160,00 TRY
10 Ekim - 10 Ekim Satın Al
İstanbul'un Sarayları Turu

160,00 TRY

160,00 TRY

160,00 TRY
11 Ekim - 11 Ekim Satın Al
İstanbul'un Sarayları Turu

160,00 TRY

160,00 TRY

160,00 TRY
17 Ekim - 17 Ekim Satın Al
İstanbul'un Sarayları Turu

160,00 TRY

160,00 TRY

160,00 TRY
18 Ekim - 18 Ekim Satın Al
İstanbul'un Sarayları Turu

160,00 TRY

160,00 TRY

160,00 TRY
08 Kasım - 08 Kasım Satın Al
İstanbul'un Sarayları Turu

160,00 TRY

160,00 TRY

160,00 TRY
14 Kasım - 14 Kasım Satın Al
İstanbul'un Sarayları Turu

160,00 TRY

160,00 TRY

160,00 TRY
15 Kasım - 15 Kasım Satın Al

BENZER TURLAR
İstanbul'un Sarayları Turu

İstanbul'un Sarayları Turu

İstanbul'un Sarayları Turu
160,00 TL Satın Al