Kazdağı Oksijen Turu

1 Gün 0 Gece
150 TL 'den başlayan fiyatlarla
1 Gün 0 Gece

Otobüs ile Gidiş Dönüş

Kazdağı Oksijen Turu

 

Kazdağı Oksijen Turu

 

Covid- 19 önlemleri kapsamında " ailenize ve arkadaş grubunuza " özel, maksimum 8 kişilik turlar için teklif isteyiniz.

Açıklama :
-Covid - 19 önlemleri kapsamında araçlarımızda yarı doluluk kuralına uyulacaktır. ( 1 Ekim 2020 tarihine kadar )
-Turlarımızda maske takmak zorunludur.
-Sosyal mesafe kuralları ile oturma planları 1'er kişilik boşluklar ile düzenlenecektir. ( 1 Ekim 2020 tarihine kadar )
-Araçlarımızın ön ve orta kapı girişlerinde dezenfektan bulunacaktır.
-Tur öncesinde ve sonrasında araçlarımız dezenfekte edilecektir.
-Müze, Ören yeri ve gezi noktalarımızda yoğunluk durumuna göre rehberlerimiz anlatımları araçta gerçekleştirecektir.

 

Hasanboğuldu, Sütüven Şelalesi, Anıt Ağaç, Pınarbaşı, Sarıkız Müzesi, Zeus Altarı, Adatepe Köyü

Sabah saat 06:30 Kent Meydanı 07:00 Görükle duraklarımızdan hareketle Oksijen deposu Kazdağı’nın güney yamaçlarına ulaşmak için siz değerli misafirlerimizle yola çıkıyoruz. Araçta ikram edilen kahvaltı paketlerimizle birlikte yaklaşık 4 saat sürecek yolculuğumuz sonrası Zeytinli köyünün içerisinden Milli Park sınırlarında bulunan Hasan Boğuldu’ya ulaşıyoruz.  Hasan Boğuldu’nun harika doğa ve manzarası ile Oksijen dolu havasını hissederek patika yollardan Hasan Boğuldu göletine varıyoruz. Burada bölgenin efsanesini dinledikten sonra manası sıçrayan su olan Sütüven Şelalesi’ne geçiyoruz. Sütüven Şelalesi’nin 17 merte yükseklikte dökülmesi ve doğası sizleri yüzmeye teşvik edecektir. Yüzme molamızın ardından 800 yıllık anıt çınarının memleketi Kızılkeçili köyüne geçiyoruz. Yüzyıllara meydan okuyan bu çınarla hatıra fotoğraflarımızı çekerek Türkmen kültürünü görmek için Sarıkız müzesine gidiyoruz. Müze gezimiz ardından Pınarbaşı’nda öğle yemeği molamızı gerçekleştiriyoruz. Yemeğimiz sonrası eski Yunan kültüründen günümüze taşınan  Zeus Altarı’na gidiyoruz. Bölgenin mitolojik hikayesini dinledikten sonra körfezin manzarasını fotoğraflıyor ve son olarak köy kahvesinde gün yorgunluğumuzu azaltmak için kahve molası veriyoruz. Bu kısa molamızın sonrasında Bursa’ya varmak üzere yola çıkıyoruz. Bursa’da aldığımız duraklarda siz değerli misafirlerimizle başka bir Oksijen Travel etkinliğinde buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Detaylar:

Sabah kahvaltısı: Araçta kahvaltı paketi ücrete dahil olarak alınacaktır.

Öğle yemeği: Bölgede ekstra olarak alınacaktır.

Akşam yemeği: Dönüş güzergahında ekstra olarak alınacaktır.

 

Ücrete Dahil Hizmetler

Lüks araçlar ile gidiş dönüş ulaşım

Programda belirtilen çevre gezileri

Rehberlik hizmeti

Araçta Kahvaltı paketi

Oksijen Travel güvencesi

Araç içi ikramlar

 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Öğle ve Akşam Yemekleri

Hasanboğuldu giriş ücreti

Sarıkız müze giriş ücreti

 

Rezervasyon Hattı;

0850 888 80 08 
0545 657 45 36

ÖNEMLİ NOT 1: Turumuz Günübirlik olarak gerçekleşmektedir. Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır, ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda Oksijen Travel misafirlerine 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. 0-2.99 yaş ücretsiz 3 yaş ve üzeri yaş çocuklardan koltuk verme zorunluluğu olduğu için tam ücret alınmaktadır.

ULAŞIM ARAÇLARIMIZ

>Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri Kişi Sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.
OTOBÜSLER: (25 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır)
>MERCEDES Travego/Tourismo 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz)
>NEOPLAN Cityliner/Tourliner 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz.)
>MITSUBISHI Safir 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)
MIDIBUSLER: (17 - 24 Kişi Sayılarında Kullanılır)
>ISUZU TURKUAZ 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu, abs, asr, Klima, 1adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
MINIBUSLER: ( 16’ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır)
>VW VOLT 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
>VW VOLT EL 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
>MERCEDES SPRINTER 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
MERCEDES SPRINTER EL 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.

Çift Kişilik Oda da Kişi Başı Tek Kişilik Oda Üç Kişilik Oda Kalkış - Dönüş Tarihleri
Kazdağı Oksijen Turu

150,00 TRY

150,00 TRY

150,00 TRY
28 Kasım - 28 Kasım Satın Al
Kazdağı Oksijen Turu

150,00 TRY

150,00 TRY

150,00 TRY
29 Kasım - 29 Kasım Satın Al

BENZER TURLAR
Kazdağı Oksijen Turu

Kazdağı Oksijen Turu

Kazdağı Oksijen Turu
150,00 TL Satın Al