Likya Turu ( 2 Gece Konaklamalı)

3 Gün 2 Gece
900 TL 'den başlayan fiyatlarla
3 Gün 2 Gece

Yarım Pansiyon

Otobüs ile Gidiş Dönüş

.

LİKYA TURU 

2019 Yılı Likya turlarımızın tanıtım videosu için tıklayınız.

Bursa Kalkışlı \ 2 Gece 3 Gün ( 2 Gece Konaklamalı ) 

Erken rezervasyon son tarih:20 Nisan 2021

( Erken rezervasyonda indirimli fiyatlarımız ilk 10 koltuk için geçerlidir. Sezon fiyatımız 800 TL )

Açıklama :
-Turlarımızda maske takmak zorunludur.
-Araçlarımızın ön ve orta kapı girişlerinde dezenfektan bulunacaktır.
-Tur öncesinde ve sonrasında araçlarımız dezenfekte edilecektir.
-Müze, Ören yeri ve gezi noktalarımızda yoğunluk durumuna göre rehberlerimiz anlatımları araçta gerçekleştirecektir.

Bu programın başlıca ayrıcalıkları,

Bursa başlangıç ve Bursa Bitişli olmasıyla ekstra ulaşım almayacaksınız.
3 Gün boyunca çeşitli etkinliklere katılma imkanı!
Akyaka'da Gökova Tekne Turu ile Tüm gün mavi yolculuk!
S
edir Adası - Kleopatra Plajı, ÖlüDeniz Plajı, Kelebekler Vadisi gibi turkuaz denizde yüzme imkanı !
Jeep Safari - Saklıkent Kanyonu ve GizliKent Şelalesi ile Gün Boyu Eğlence İmkanı !
Adrenalin tutkunları için Yamaç Paraşütü imkanı!
Tekne ile sazlıkların arasında gezebileceğiniz, Caretta Caretta'larıyla meşhur İztuzu plajında yüzebileceğiniz ve Kral Mezarlıklarını göreceğiniz Dalyan Tekne Turu imkanı!
Konaklama Günü boyunca Sabah kahvaltısı ve Akşam Yemekleri Dahil hizmet !

1.GÜN Bursa- İzmir- Muğla – Gökova – Akyaka –Tam Gün Mavi Yolculuk – Fethiye

Siz değerli misafirlerimiz ile 00:30 Kent Meydanı 01:00 Görüklede buluşarak bir çok anı ile döneceğiniz turumuza gece yolcuğumuz ile başlıyoruz Gece yolculuğumuzun ardından güne merhaba diyerek Aydın, Çine, Muğla üzerinden yöre insanının deyimiyle “Deve Bağırtan” olarak da bilinen SAKAR GEÇİDİ ne ulaşıyoruz. Batı Menteşe Dağları’nın geçit verdiği bu nokta verilen kısa bir mola veriyoruz, Gökova Körfezi’nin güzelliğini sizlere fotoğraflama imkânı verecek. Daha sonrasında evleriyle mimarlık ödülüne sahip olan, AKYAKA beldesine geliyoruz. Buradan arzu eden misafirlerimizle birlikte GÖKOVA tekne turumuzu yapmak için teknemize biniyoruz. Denizler tanrısı Posedion sarayına ev sahipliği yapan, Mısır Kraliçesi Kleopatra nın hayranlık duyup kendi adını verdiği plajı bünyesinde barındıran, Jacques Cousteau nun deyimiyle “Dünya’nın cenneti” dediği Gökova nın el değmemiş koylarını gezmeye başlıyoruz. (Tekne turuna katılan misafirlerimiz öğle yemeklerini tekne turu ücretine dahil olarak teknede alabilirler.)Gelibolu Adası, Yeşil Deniz, Zeytinli Koy, Sedir Adası Kleopatra Plajı ( Plaja giriş müze kartı veya ücretlidir.) İncekum, Lacivert Koy demir atıp yüzeceğimiz koylar arasında (1.Mavi Yolculuk) Gün batımına doğru bitecek olan bu eşsiz günün ardından Akyaka beldesine geri dönüyoruz. Dileyen misafirlerimiz bir doğa harikası olan ve Batı Menteşe Dağlarının altından milyonlarca gözeden çıkan soğuk dağ suyunun oluşturduğu, Avrupa’dan gelen göçmen kuşların dinlenme yeri olduğu gibi, aynı zamanda Sutavuğu, Suyılanı, Susamuru gibi nesli tükenme tehlikesi altında olan canlılara da ev sahipliği yapan, Torik, Levrek, Kefal gibi sayısız tür balığın, yer yer 5 metreye kadar uzanan sualtı sarmaşıklarına yumurta bırakmaya geldiği Azmak Çayı'nda fotoğraf çekebilirler. Akyaka’dan deniz kokusu üzerimize sinmiş ayrılarak Göcek üzerinden Fethiye de ki otelimize ulaşıyoruz. Otele yerleşme ve akşam yemeğimiz otelimizde.

DİĞER DETAYLAR

Kahvaltı: Akyaka'da Anlaşmalı restoranımızda ya da Serbest olarak alınacaktır.  ( Ekstra )

Tekne Turu: Akyaka Tekne Turu ( Ekstra )

Öğle Yemeği: Teknede Alınacaktır. ( Izgara tavuk ve köfte + Makarna + Salata + Karpuz veya  Izgara Çupra+Salata+Karpuz ( Balık için ekstra ücret alınmaktadır. ) 

Akşam Yemeği: Otelde Açık Büfe veya Set Menü Şeklinde Alınacaktır.

Konaklama: Cenk Bey Otel - Fethiye 3* ve 4* oteller - Dalyan 3* ve 4* oteller V.B

Not: Program gereği, otele giriş yapmadan tura başlangıç yapıldığı için, misafirlerimize kolaylık olması açısından, yüzme molalarında kullanacakları plaj malzemelerini ayrı bir çanta içerisinde otobüs de yanlarına almaları rica olunur.

2.GÜN Ölüdeniz Yamaç Paraşütü / Göcek - Tam Gün 12 ADALAR Mavi Yolculuk( Göcek Adası-Yassıca Adası-Domuz Adası-Zeytinli Ada-Bedri Rahmi Koyu ) /Jeep Safari ( Tlos Antik Kenti – Saklı Kent Kanyonu – Gizli Kent ) 

Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltı ardından;

Seçim 1: Arzu eden misafirler sabahın erken saatlerinde, otelden alınarak, özel araçlar ile muhteşem Ölüdeniz manzaralı Babadağ a çıkarak, buradan Yamaç Paraşütü yapabilirler. Dünyanın en güzel parkurlarından olan bu adrenali yüksek sporu yaparken, gökyüzünden Ölü Deniz’e tekrar aşık olacaksınız.)

NOT: Yamaç paraşütü etkinliği sabah erken saatlerde olup gün içerisinde Jeep safari veya Tekne turu etkinliklerine katılım sağlayabilirsiniz. 

Seçim 2: 12 Adalar Mavi Yolculuğuna katılmak için otelimizden ayrılıyoruz. Fethiye merkezden hareket ederek Türk turizminin en önemli tatil beldelerinden biri olan Göcek e geliyoruz. Göcek limanından bineceğimiz teknemizle, Fethiye körfezinin birbirinden güzel adalarını gezip, Akdeniz in kokusunu içimize çekerek, koylarında gün boyu bol bol denize giriyoruz. Gezeceğimiz yerler arasında Göcek Adası, Yassıca Adası, Hürriyet Adası, Zeytinli Ada, Bedri Rahmi Koyu, Boynuz Bükü, Domuz adası vb. sayılabilir ( 2. Mavi Yolculuk ). Günün sonuna doğru Göcek limana geri dönüyoruz. Ve bu şirin Tatil beldesinde serbest zaman veriyoruz.

Seçim3: Fethiye jeep safari turu yoğun bir program olmakla birlikte konsepti diğer turlardan tamamen farklıdır. Unutulmaz maceralar, kanyon yürüyüşü ve su savaşlarıyla ruhunuzdaki çocuk eğlencenin doruklarına çıkacak. Bu programda tüm ruhu genç, maceraperest misafirlerimizi bekliyoruz. Rehberimiz ile yapacağınız kanyon yürüyüşünde doğanın sunmuş olduğu mükemmelliğe tanıklık edeceksiniz. Alacağımız öğle yemeğimizin ardından programa isteyen misafirlerimizin Tubing ( funny rafting) aktivitesine katılmasıyla devam edeceğiz. Gün sonu çamur banyomuzla aktivitemizi tamamlayıp Fethiye de bulunan otelimize geçiyoruz. Akşam yemeğimiz otelimizde. Gecesinde dileyen misafirlerimiz ile Fethiye barlar sokağı bizleri bekliyor.

ÖNEMLİ NOT: Ekstra turlar yeterli katılımcı sayısına ulaştığı takdirde düzenlenmektedir. 

DİĞER DETAYLAR

Kahvaltı: Otelde Açık Büfe veya Set Menü Şeklinde Alınacaktır.

Öğle Yemeği: Teknede Alınacaktır. ( Izgara tavuk ve köfte + Makarna + Salata + Karpuz veya  Izgara Çupra+Salata+Karpuz ( Balık için ekstra ücret alınmaktadır. ) 

Ekstra Turlar: Yamaç Paraşütü, 12 Adalar Tekne Turu, Jeep Safari

Akşam yemeği: Otelde Açık Büfe veya Set Menü Şeklinde Alınacaktır. 

Konaklama: Cenk Bey Otel - Fethiye 3* ve 4* oteller - Dalyan 3* ve 4* oteller V.B

3.GÜN Ölüdeniz / 6 Adalar Tekne Turu ( Aziz Nikola Adası – Soğuk Su koyu – Kelebekler Vadisi – Deve Plajı- Akvaryum Koyu )  / Dalyan( İztuzu Plajı-Kral Mezarları) - Bursa

Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltı ardından;

Seçim1:Dileyen misafirlerimizle Ölüdeniz denince ilk akla gelenlerden Kelebekler Vadisi’nde de dahil olduğu 6 adalar tekne turuna katılıyor. Bu programımızda Deve plajı, Akvaryum koyu, soğuk su koyu ve Aziz Nikola adası gibi 5 – 6 adet durakta yüzme molası veriyoruz. Dilerseniz teknede güneşlenebilir, dilerseniz maviden turkaza denizde renk geçişlerini izleyebilir ve denize girebilirsiniz. Akşam saat 18:00’a kadar Ölüdeniz’i asla unutmayacağınız bir gün geçirebilirsiniz.

Seçim2: Dalyan tekne turu seçimi için, Fethiye den hareketle DALYAN a geliyoruz. Buradan bineceğimiz kanal teknesiyle, saçlarından sazlıkların, gözyaşlarından da denizi Köyceğiz Gölü ne bağlayan su kanalının oluştuğu, efsanesi dilden dile anlatılan BYBLİS ve KAUNOS un hüzün dolu hikâyesini dinleyerek, kaya oyma Kral Mezarlarını görüyoruz. Ve tabiki Atlantik okyanusundan Anadolu sahillerine yumurta bırakmaya gelen Dünyaca ünlü Caretta Caretta cinsi deniz kaplumbağalarını görmek ve denize girmek için teknemizle İztuzu plajına gidiyoruz. Buradaki yüzme molamızın ardından tekrar teknemizle kanalı takıp ederek otobüsümüze ulaşıyoruz.

Seçimlerimize bağlı olarak günümüzü tamamladıktan sonra Bursa’ya ulaşmak üzere yola çıkıyor ve siz sayın misafirlerimizi, bir başka Oksijen Travel organizasyonunda buluşmak dileğiyle gece yarısı sonrası saatlerde Bursa’da, aldığımız noktalara bırakıyoruz.

ÖNEMLİ NOT: Ekstra turlar yeterli katılımcı sayısına ulaştığı takdirde düzenlenmektedir. 

DİĞER DETAYLAR

Kahvaltı:  Otelde Açık Büfe veya Set Menü Şeklinde Alınacaktır. 

Öğle Yemeği: Teknede Alınacaktır. ( Izgara tavuk ve köfte + Makarna + Salata + Karpuz veya  Izgara Çupra+Salata+Karpuz ( Balık için ekstra ücret alınmaktadır. ) 

Ekstra Turlar: 6 Adalar Tekne Turu / Dalyan Tekne Turu

Akşam Yemeği: Serbest Olarak Alınacaktır. ( Ekstra ) 

ÜCRETE DÂHİL OLAN HİZMETLER

Ulaşım

Rehberlik Hizmeti 

Zorunlu Seyahat Sigortası

Otelde 2  Açık Büfe veya Set Menü Kahvaltı

Otelde 2  Açık Büfe veya Set Menü Akşam Yemeği

ÜCRETE DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER

Tüm Özel Harcamalar

Müze ve Ören Yeri Girişleri

Tüm Yemeklerde ve Otelde Alınan İçecekler

ÖNEMLİ NOT: Turumuz 2 gece 3 gün olup, 2 Gece Otel konaklaması mevcut. Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır, ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda Oksijen Travel misafirlerine 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. 0-2.yaş ücretsiz üzeri yaş grubundan ücret alınmaktadır. 

TEKNE TURLARI HAKKINDA: Programlarımızda gerçekleştirilen tekne turlarımızda yüzme molaları için belirttiğimiz koyların hangilerinde mola verileceğine - YOĞUNLUK, RÜZGAR YÖNÜ ve ŞİDDETİ, BERRAKLIK, DENİZDEKİ AKINTI Vb.- etkenlerden dolayı TEKNE KAPTANI TARAFINDAN KARAR VERİLİR.

Bilgi & Rezervasyon Hattı:

0850 888 80 08

0545 657 45 36

ULAŞIM ARAÇLARIMIZ

>Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri Kişi Sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.
OTOBÜSLER: (25 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır)
>MERCEDES Travego/Tourismo 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz)
>NEOPLAN Cityliner/Tourliner 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz.)
>MITSUBISHI Safir 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)
MIDIBUSLER: (17 - 24 Kişi Sayılarında Kullanılır)
>ISUZU TURKUAZ 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu, abs, asr, Klima, 1adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
MINIBUSLER: ( 16’ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır)
>VW VOLT 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
>VW VOLT EL 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
>MERCEDES SPRINTER 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
MERCEDES SPRINTER EL 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.

Çift Kişilik Oda da Kişi Başı Tek Kişilik Oda Üç Kişilik Oda Kalkış - Dönüş Tarihleri
3 & 4* lı Oteller

900,00 TRY

1.100,00 TRY

900,00 TRY
06 Ağustos - 08 Ağustos Satın Al
3 & 4* lı Oteller

900,00 TRY

1.100,00 TRY

900,00 TRY
13 Ağustos - 15 Ağustos Satın Al
3 & 4* lı Oteller

900,00 TRY

1.100,00 TRY

900,00 TRY
20 Ağustos - 22 Ağustos Satın Al
3 & 4* lı Oteller

900,00 TRY

1.100,00 TRY

900,00 TRY
27 Ağustos - 29 Ağustos Satın Al
3 & 4* lı Oteller

900,00 TRY

1.100,00 TRY

900,00 TRY
03 Eylül - 05 Eylül Satın Al
3 & 4* lı Oteller

900,00 TRY

1.100,00 TRY

900,00 TRY
10 Eylül - 12 Eylül Satın Al
3 & 4* lı Oteller

900,00 TRY

1.100,00 TRY

900,00 TRY
17 Eylül - 19 Eylül Satın Al
3 & 4* lı Oteller

900,00 TRY

1.100,00 TRY

900,00 TRY
24 Eylül - 26 Eylül Satın Al

BENZER TURLAR