Pamukkale - Salda Gölü Turu

1 Gün 0 Gece
290 TL 'den başlayan fiyatlarla
1 Gün 0 Gece

Otobüs ile Gidiş Dönüş

.

PAMUKKALE - SALDA GÖLÜ TURU 

 

Covid- 19 önlemleri kapsamında " ailenize ve arkadaş grubunuza " özel, maksimum 8 kişilik turlar için teklif isteyiniz.

Açıklama :
-Covid - 19 önlemleri kapsamında araçlarımızda yarı doluluk kuralına uyulacaktır.
-Turlarımızda maske takmak zorunludur.
-Sosyal mesafe kuralları ile oturma planları 1'er kişilik boşluklar ile düzenlenecektir.
-Araçlarımızın ön ve orta kapı girişlerinde dezenfektan bulunacaktır.
-Tur öncesinde ve sonrasında araçlarımız dezenfekte edilecektir.
-Müze, Ören yeri ve gezi noktalarımızda yoğunluk durumuna göre rehberlerimiz anlatımları araçta gerçekleştirecektir.

BURSA KALKIŞLI \ GÜNÜBİRLİK 

Pamukkale – Hierapolis – Kızıl su – Salda Gölü

Saat 00:30 Görükle  01:00 Kent Meydanı istikametinden siz değerli misafirlerimizi alıp eşsiz Bölgede aldığımız kahvaltının ardından  turumuza başlıyor ve ilk olarak yılın her mevsiminde ana kaynağından “58” derece çıkan Karahayıt ‘ın kendine has kırmızı renkli şifalı termal suyu ve termal çamuru Karahayıt Kaplıcaları (Kırmızı Su)nı ziyaret ediyoruz. Ardından 'her derde deva' şifalı suları ve travertenleriyle, Türkiye'nin turizm cennetlerinden biri. Unesco'nun 'Dünya Kültür Mirası Listesi'nde bulunan Pamukkale’ye keşfe Hiearapolis Antik Kenti ile başlıyoruz. Burası Pamukkale Travertenlerini görmek için gelenlerin tarihte yolculuk yapabileceği bir güzelliğe sahip. Bir Frigya kenti olduğu öne sürülen Pamukkale Hierapolis Antik kenti, Bergama Kralı II. Eumenes tarafından kurulduğu da düşünülmektedir. Giriş kapısında ise Medusa figürü bulunur.M.S 395 yılında Bizans’ ait olan alanı, 1210 yılında Anadolu Selçuklular kendi sınırlarına katmıştır. Antik havuz(Kleopatra Havuzu), Antik tiyatro, Frontinus caddesi ve seyir terasları göreceğimiz yerler arasında. Ardından doğal su kaynaklarından çıkan su içindeki karbondioksitin buharlaşması sonucu, geriye kalan karbonatlı minerallerin kristalleşmesi ile oluşan ünlü beyaz Pamukkale Travertenleri'ni gezdikten sonra, bembeyaz ayakları yakmayan kumsalları, Türkiye’nin Maldivleri, berrak sular, Dünya’daki Mars, göl manzaralı kayak merkezi, sessizlik, huzur, kamp, piknik, yüzmek, şifa kaynağı, çamur banyosu, hafta sonu kaçamağı, benzersiz manzaralar, tarif edilemez güzellik… Bu kelimelerin birleşip tarif ettiği tek bir yer olan Salda Gölü’ne varıyoruz. Dokunulmamış doğası ve benzersiz doğallığıyla bu zamana kadar gizli kalabilmeyi başarabilmiş bir köşe. Salda Gölü bu övgü dolu sözleri fazlasıyla hak ediyor. Manzarayı çıplak gözle gördüğünüzde bize hak vereceğinizden eminiz. Salda Gölü ziyaretçilerine önemli bir hatırlatma yapalım. Salda Gölü geziniz boyunca yanınızdan fotoğraf makinenizi eksik etmeyin. Salda Gölü ziyaretimiz sonrasında Bursa’ya doğru yola çıkıyor ve başka bir Oksijen Travel etkinliğinde yeniden buluşmak üzere sizlerle aldığımız duraklarda vedalaşıyoruz.

DİĞER DETAYLAR

Kahvaltı: Güzergah üzerinde ücrete dahil alınacaktır.

Öğle Yemeği: Restorantımızda ekstra olarak alınacaktır

Akşam Yemeği: Dönüş yolunda ekstra olarak alınacaktır.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

 Ulaşım

Rehberlik Hizmeti

Serpme Kahvaltı

Araç içi ikramlar

Otopark Ücretleri

Oksijen Travel Güvencesi

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Müze - Ören Yeri Girişleri

Kişisel Harcamalar

Öğle ve Akşam yemek öğünleri

Rezervasyon ve Bilgi Hattı:

0850 888 80 08

0545 657 45 36

ÖNEMLİ NOT: Turumuz günübirliktir. Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Turumuzda rehberlik, ulaşım ve çevre gezileri paket programdır, ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda Oksijen Travel misafirlerine 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.

ULAŞIM ARAÇLARIMIZ

>Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri Kişi Sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.
OTOBÜSLER: (25 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır)
>MERCEDES Travego/Tourismo 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz)
>NEOPLAN Cityliner/Tourliner 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz.)
>MITSUBISHI Safir 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)
MIDIBUSLER: (17 - 24 Kişi Sayılarında Kullanılır)
>ISUZU TURKUAZ 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu, abs, asr, Klima, 1adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
MINIBUSLER: ( 16’ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır)
>VW VOLT 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
>VW VOLT EL 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
>MERCEDES SPRINTER 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
MERCEDES SPRINTER EL 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.

Çift Kişilik Oda da Kişi Başı Tek Kişilik Oda Üç Kişilik Oda Kalkış - Dönüş Tarihleri
Günübirlik

290,00 TRY

290,00 TRY

290,00 TRY
19 Eylül - 19 Eylül Satın Al
Günübirlik

290,00 TRY

290,00 TRY

290,00 TRY
20 Eylül - 20 Eylül Satın Al
Günübirlik

290,00 TRY

290,00 TRY

290,00 TRY
26 Eylül - 26 Eylül Satın Al
Günübirlik

290,00 TRY

290,00 TRY

290,00 TRY
27 Eylül - 27 Eylül Satın Al
Günübirlik

290,00 TRY

290,00 TRY

290,00 TRY
03 Ekim - 03 Ekim Satın Al
Günübirlik

290,00 TRY

290,00 TRY

290,00 TRY
04 Ekim - 04 Ekim Satın Al

BENZER TURLAR
Pamukkale - Salda Gölü Turu

Pamukkale - Salda Gölü Turu

Pamukkale - Salda Gölü Turu
290,00 TL Satın Al