Sonuçları Filtrele
KALKIŞ YERİ
ULAŞIM
Yurtdışı Turları (Toplam 1850 tur içerisinde, 0 müsait tur bulundu.)
Toplam 0 turdan 1 ile 20 arası turlar gösterilmektedir.

Dünya'nın farklı coğrafyalarına, farklı kültürlerine ve belki de dilini dahi bilmediğiniz yerlerine ulaşmak, gezdikçe daha çok fark etmek, öğrenmek ve güzel hatıralar biriktirmek için yurt dışı turlarını tercih eden misafirlerimizden misiniz ?
Yurt dışı turlar için bilinmesi gereken bir kaç önemli husus ve turlarla yurt dışına çıkmanın bir kaç faydasından bahsetmek istiyoruz.
Öncelikle gitmek istediğiniz ülkeyi, bölgeyi seçmek ve bu bölge için gerekli yasal yükümlülükler hakkında bilgi almanızı öneriyoruz.
( Vize, konaklama, ulaşım, gezilecek yerler )
Yurt dışı programları için evrak bilgilerinin ve bildirilen isimsel bilgilerin uyuşmaması ya da harfsel hatalar konusunda problemler yaşamamak için hassas davranılmasını öneriyoruz. 

Ardından gereken tüm işlemler TÜRSAB belgeli acentelere kalıyor :)
Bölgenizi seçmek ve evraklar gibi işlemler için de acentelerden destek alabilirsiniz ve gideceğiniz paket turun bir örneğini aldıktan sonra,
gidilen bölgelerin hikayeleri,tarihi, meşhur meydanları, yemekleri, dili ve aklınıza gelen daha bir çok konu için kendinizi profesyonel rehberlere bırakabilirsiniz. 
Nerede konaklanır, uçak biletim ne durumda, tren bileti bulabilir miyim, nasıl gidilir, ne yenir gibi soruları kenara bırakarak kendimizi bölgeye keşfetmeye, hatıralarımız olacak fotoğraflar çekilmeye ve döndüğünüzde anlatacak hikayeler biriktirmeye bırakıyoruz. 
Detaylı bilgilendirmeler ve deneyimler için mail adresimizden iletişime geçebilir, ofisimize ziyarete gelip çay,kahve ikramamımızla bilgilendirme alabilirsiniz.